
Фітолампа для рослин 15W E27 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_40
Фітолампа для рослин 15W E27 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
Світлодіодна фітолампа 15W E27
Світлодіодні фітолампи являють собою високоефективний, зручний і безпечний засіб освітлення (підсвітки, досвітки) рослин, квітів, розсади, вазонів, дерев, що сприяє їх активному росту та розвитку. За допомогою Led-фітоламп розв'язується проблема освітлення дедалі ширших зелених зон ресторанів, офісів, банків, заміських будинків, квартир.
Відмітні характеристики Led фітолампи 15W E27 |
|
Висока ефективність за низького енергоспоживання дає можливість заощаджувати до 80% електроенергії, порівнюючи з іншими фітолампами у разі збільшеної до 95-99% результативності. |
|
Просте використання полягає в єдиній необхідності під'єднання до мережі 220V. |
|
Безпека світлодіодних фітоламп полягає в тому, що немає шкідливих для здоров'я та довкілля речовин і запобігання пожежонебезпечним умовам. |
|
Тривалий термін роботи лампи, яка становить до 100 000 годин і водночас забезпечує стабільний світловий потік. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Термін служби | 100000 годин |
| Цоколь | E27 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Тип цоколя | Різьба |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спектр червоного | 640-670nm |
| Потужність | 15 Вт |
| Колір світіння | Червоний/синій |
| Мінімальна робоча напруга | 110 В |
| Спектр синього | 450-470nm |
| Форма лампочки | MR16 |
| Робоче положення | Універсальна |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Рефлектор | Да |
| Призначення | Фитолампа для растений 15W E27 GREEN POWER Led фитолампа для выращивания растений, фитосветильник для цветов, теплиц |
- Ціна: 260 ₴






