
Фітолампа для рослин 5W E14 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_30
Фітолампа для рослин 5W E14 GREEN POWER Led фітолампа для вирощування рослин, фітосвітильник для квітів, теплиць
Світлодіодна фітолампа 5W E14
Світлодіодні фітолампи являють собою високоефективний, зручний і безпечний засіб освітлення (підсвітки, досвітки) рослин, квітів, розсади, вазонів, дерев, що сприяє їх активному росту та розвитку. За допомогою Led-фітоламп розв'язується проблема освітлення дедалі ширших зелених зон ресторанів, офісів, банків, заміських будинків, квартир.
Відмітні характеристики Led фітолампи 5W E14 |
|
Висока ефективність за низького енергоспоживання дає можливість заощаджувати до 80% електроенергії, порівнюючи з іншими фітолампами у разі збільшеної до 95-99% результативності. |
|
Просте використання полягає в єдиній необхідності під'єднання до мережі 220V. |
|
Безпека світлодіодних фітоламп полягає в тому, що немає шкідливих для здоров'я та довкілля речовин і запобігання пожежонебезпечним умовам. |
|
Тривалий термін роботи лампи, яка становить до 100 000 годин і водночас забезпечує стабільний світловий потік. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Green Power |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Термін служби | 100000 годин |
| Довжина | 62 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Тип цоколя | Різьба |
| Діаметр | 49 мм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спектр червоного | 640-670nm |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Колір світіння | Червоний/синій |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Спектр синього | 450-470nm |
| Форма лампочки | MR16 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Рефлектор | Да |
| Призначення | Фитолампа для растений 5W E14 GREEN POWER Led фитолампа для выращивания растений, фитосветильник для цветов, теплиц |
- Ціна: 295 ₴







