
Лампа ультрафіолетова F20T12BL Philips люмінесцентна запасна лампа проти комах
980 ₴
- Під замовлення
- Код: 00_23
Відправка з 02 травня 2026Лампа ультрафіолетова F20T12BL Philips люмінесцентна запасна лампа проти комах
Лампа інсектицидна F20T12BL
Спеціальні ультрафіолетові лампи, які використовуються в знищувачів комах і інсектицидних лампах від комах виробляються світовими лідерами Philips, Osram, Sylvania. Ультрафіолетове випромінювання й тепло, що випускається лампами, приваблює будь-які види комах, що літають, водночас спектр (УФ випромінювання А) ламп не впливає на очі людей, які перебувають поруч.
Переваги використання ламп до знищувачів комах |
|
Підходить для різних моделей — лампа для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі — ефективна, компактна, проста й безпечна в застосуванні. |
|
Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сараю, ферми, заводу, фабрики. |
|
Надійне джерело випромінювання — лампа виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. |
|
Доведена ефективність — лампа успішно використовується в побуті, так і на виробництві |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 589.8 мм |
| Діаметр | 36 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Штир |
| Термін експлуатації ламп | 9000 час |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Потужність | 20 Вт |
| Діаметр трубки | 36 |
| Цоколь | G13 |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Робоче положення | Універсальна |
| Кількість в пакованні | 25 шт. |
| Рефлектор | Немає |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 |
| Призначення | Лампа ультрафиолетовая F20T12BL Philips люминесцентная запасная лампа против насекомых |
- Ціна: 980 ₴



