
Лампа лінійна КГТ 220-1000-4 П14/63, 300мм інфрачервона галогенна лампа термовипромінювач для сушіння та нагрівання
545 ₴
490,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_3
Лампа лінійна КГТ 220-1000-4 П14/63, 300 мм інфрачервона галогенна лампа термовипромінювач для сушіння та нагрівання

Лампа тепловипромінювач КГТ 230-1000-4
Кварцові галогенні лампи - термовипромінювачі забезпечують постійний рівень інфрачервоного випромінювання протягом усього терміну служби. Їхні переваги для промислового застосування включають високу ефективність, швидку передачу тепла, пряму реакцію на керування потужністю, компактність та легку вагу.
Лампа КГТ 220-1000-4 з цоколем металева смужка (пелюстка) застосовується як термовипромінювач у технологічних процесах сушіння та нагріву, у видувних машинах для виробництва ПЕТ пляшок, для полімеризації та обробки пластмас. Лампа є високоефективним джерелом нагріву, що перетворює на інфрачервоне випромінювання понад 85% споживаної потужності і відрізняється малою інерційністю нагріву.
- Розміри: загальна довжина - 415 мм, робоча довжина скляної частини - 290 мм, внутрішній монтажний розмір - 360 мм, зовнішній монтажний розмір - 395 мм.
Основні сфери застосування ламп КГТ (сушіння лакофарбових покриттів, текстильна промисловість, меблева промисловість, сушіння паперу при його виготовленні, нагрівання металу та пластмаси перед обробкою):
- термоформувальні та пневмоформувальні машини: виробництво одноразового посуду, контейнерів, пластикових коробок, корексів, салатниць, лотків, підкладок, упаковки для тортів та іншої пластмасової тари; видувні машини для виробництва ПЕТ пляшок;
- камери полімеризації порошкової фарби, сушіння поліграфічної продукції, сушіння тканин та фарб при шовкографії, кондитерське та харчове виробництво: сушильні камери для овочів та фруктів, лінії по виробництву зефіру, підтримання їжі у гарячому стані;
- вакуум-формувальні машини: сувенірна продукція та рекламна продукція, об'ємні літери, покажчики будинків та вулиць, вітрини для зразків товарів, подарункові коробки, блістерна упаковка, форми для тротуарної плитки та декоративного каменю, автомобільні деталі із пластику: бампери, капоти, крила, панелі;
- обігрів худоби, домашніх тварин та птахів.
Ви можете купити лампу КГТ220-1000-4 з доставкою в інтернет-магазині "Світло" використовуючи форму замовлення у нас на сайті або зателефонувати нашим менеджерам для отримання додаткової інформації та консультації перед оформленням замовлення.
Кварцовий галогенний термовипромінювач КГТ 1000-4
Відмітні характеристики тепловипромінювача КГТ 220-1000 |
|
Широко використовуються у технологічних процесах, пов'язаних із сушаркою, нагріванням, полімеризацією, видуванням ПЕТ та ін. |
|
Характеризуються високим ККД, оскільки понад 85% споживаної енергії перетворюється на інфрачервоне випромінювання. |
|
Висока адаптивність під час монтажу завдяки різноманітності типорозмірів і потужностей. |
|
Тривалий термін експлуатації, завдяки використанню кварцового скла та якісної нитки накала. |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Максимальна колірна температура | 2500 К |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Діаметр трубки | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кріпильна довжина — КД, мм | 359 |
| Цоколь | П14/63 |
| Призначення | Лампа лінійна КГТ 220-1000-4, інфрачервона галогенна лампа термовипромінювач для сушіння та нагрівання |
- Ціна: 490,50 ₴







