
Лампа інфрачервона лінійна PHILIPS 1000w 220v IRK 13195Z/98 SK15, галогенна теплова лампа ІЧ нагрівання, сушіння фарби, паперу
3 590 ₴
- Під замовлення
- Код: 871150021745525
Відправка з 02 травня 2026Лампа інфрачервона лінійна PHILIPS 1000w 220v IRK 13195Z/98 SK15, галогенна теплова лампа ІЧ нагрівання, сушіння фарби, паперу
ІЧ-технологія
Останнім часом однією з найефективніших систем опалення, призначених для обігріву великих приміщень і зовнішніх поверхонь, стала так звана промениста система. Його робота ґрунтується на негайному передаванні теплової енергії безпосередньо споживачеві, без втрат на нагрівання повітря.
Використання інфрачервоних нагрівачів має широкий спектр застосування, зокрема: в харчовій промисловості (термічне оброблення харчових продуктів) і в паперовій промисловості (сушіння паперу).
З погляду опалення інфрачервоні нагрівачі використовуються або для додаткового нагрівання певних приміщень (наприклад, нагрівачі в садах ресторанів), або як основний елемент системи опалення (отоплення залів).
До найважливіших переваг використання інфрачервоних нагрівачів належать:
- негайне забезпечення теплом,
- немає конвекції, що підіймає пил,
- висока ефективність незалежно від ізоляції будівлі,
— можливість обігрівання людей, що розташовані зовні будівлі,
— просте та недороге встановлення, простота експлуатації.
| Характеристика | Обігрівання | |
| Потужність | 1000 | В |
| Напруга | 235 | В |
| Колір | 2400 | К |
| Рефлектор | Да | |
| Ручка | СК15 | |
| Бульбаш | галоген | |
| Термін експлуатації | 5000 | |
| Робоче положення | горизонтальний | |
| ІЧ-випромінювання | ||
| Розміри | ||
| Загальна довжина | 355 | мм |
| Діаметр | 11 | мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Діаметр | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа инфракрасная линейная PHILIPS 1000w 220v IRK 13195Z/98 SK15, галогенная тепловая лампа ИК нагрева, сушки краски, бумаги |
- Ціна: 3 590 ₴

