
Лампа Philips NARROWBAND TL 20W/01 RS G13 медична лампа для лікування псоріазу, вітиліго, атопічний дерматит
8 820 ₴
- Під замовлення
- Код: 928010000101
Відправка з 02 травня 2026Лампа Philips NARROWBAND TL 20W/01 RS G13 медична лампа для лікування псоріазу, вітиліго, атопічний дерматит
Лампа для фототерапії Philips NARROWBAND TL 20W/01 RS G13 (лікування псоріазу)
Найкраща у своєму класі ефективність лікування досягається завдяки дуже вузькому діапазону випромінювання: від 305 до 315 нм із піком випромінювання на 311 нм. Це один із найефективніших діапазонів для лікування псоріазу, і саме на ньому виконується максимальне фокусування. Унаслідок чого неабияк скорочується час опромінення, що дає змогу мінімізувати побічні ефекти, як-от почервоніння та свербіж шкіри. Все це робить лампи ідеальним рішенням для фототерапії таких хвороб, як псоріаз, парапсоріаз, вітиліго, атопічний дерматит і грибоподібний мікоз. До того ж, оскільки загальну дозу вузькосмугового випромінювання можна контролювати з високою точністю, ці лампи підходять для домашньої терапії.
Технічні характеристики:
- Тип лампы: TL 20W/01 RS G13
- Потужність: 20 Вт
- Цоколь: G13
- Колірний код: 01
- Позначення кольору: Ultra Violet B
- Термін експлуатації до 50% відмов (ном): 2000 год
- Термін експлуатації (ном): 2000 год
- ада колірності X (ном): 208
- Результата колірності Y (ном.): 192
- Зниження УФ-потоку після 500 год: 10 %
- Зниження УФ-потоку після 1000 год: 15 %
- Випромінювання УФ-B 100 год (МОК): 3,08 Вт
- Випромінювання УФ-B 5 год (МОК): 3,23 Вт
- Основна сфера застосування: системи для фототерапії
- Довжина: 604 мм
Внимание! Медичні товари обміну та поверненню не підлягають!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 604 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа Philips NARROWBAND TL 20W/01 RS G13 медицинская лампа для лечения псориаза, витилиго, атопический дерматит |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Рефлектор | Немає |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін експлуатації ламп | 2000 час |
- Ціна: 8 820 ₴



