
Лампа металогалогічна Philips HPI-T Plus 400W/645 E40, горизонтальна лампа освітлення великих приміщень
1 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 928481600096
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа металогалогічна Philips HPI-T Plus 400W/645 E40, горизонтальна лампа освітлення великих приміщень
Лампи металогалогенні поєднують у собі високу світлову видатність, чудові колірні якості. Призначені для загального освітлення, для освітлення відкритих просторів, промислових приміщень, торгових приміщень, забезпечуючи високу якість кольоропередавання.
Технічні характеристики лампи Philips HPI-T Plus 400W/645 E40
- Потужність — 400 Вт
- Тип цоколя — Е40
- Світловий потік — 32 000 лм
- Колір — 645
- Робоче положення — +/- 20 (HOR) горизонтальне
- Довжина — 286 мм
- Діаметр — 47 мм
- Кількість в пачці — 12 шт.
Працюють із відповідним металогалоговим/натрієвим баластом і ЗП для МГЛ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Газорозрядна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 32000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 286 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа металлогалогенная Philips HPI-T Plus 400W/645 E40, горизонтальная лампа освещения больших помещений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴


