
Лампа галогенна Osram 64607 EFM A1/229 50 W 8 V GZ6.35, одноцокольна медична лампа з рефлектором, 50 годин
815 ₴
- В наявності
- Код: 64607
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64607 EFM A1/229 50 W 8 V GZ6.35, одноцокольна медична лампа з рефлектором, 50 годин
Osram 64607 EFM A1/229 50W 8V GZ6.35 - одноцокольна галогенна лампа потужністю 50 Вт із рефлектором. Тип цоколя — GZ6.35. Колірна температура — 3200 K. Термін експлуатації — 50 годин.
Сфери застосування:
- У медицині вона використовується в аналітичній та діагностичній апаратурі, ендоскопах, для освітлення операційних тощо.
- Завдяки простоті встановлення та надійності ідеально підходить для застосування у сфері розваг.
- Використовується як ефективне освітлення в різних галузях промисловості.
Характеристики:
- Тип лампи: галогенна
- Виготовлення: одноцокольна
- Рефлектор: так
- Потужність: 50 Вт
- Напруга: 8 В
- Цоколь: GZ6.35
- Термін служби: 50 год
- Колірна температура: 3200 K
- Індекс передавання кольору Ra: 100
- Робоче положення: p90/p15
- Покриття: алюмінієве
- Можливість зміни яскравості світла: так
- Фокусна відстань: 32 мм
- Діаметр: 51 мм
- Довжина: 42 мм
- EEI — Клас енергоефективності: В
- Код LIF: A1/229
- Код ANSI: EFM
- Країна виробництва: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GZ6.35 |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 8 В |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Термін служби ламп | 50 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 мм |
| Діаметр | 51 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенная Osram 64607 EFM A1/229 50W 8V GZ6.35, одноцокольная медицинская лампа с рефлектором, 50 часов |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴




