
Лампа галогенна Osram 64292 XIR 150W 22,8V G6.35, одноцокольна медична лампа
2 565 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64292
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64292 XIR 150W 22,8V G6.35, одноцокольна медична лампа
Osram 64292 XIR 150W 22,8V G6.35 - одноцокольна галогенна лампа потужністю 150 Вт без рефлектора. Тип цоколя - G6.35. Колірна температура — 3250 K. Термін експлуатації — 600 годин.
Сфери застосування:
- У медицині вона використовується в аналітичній та діагностичній апаратурі, ендоскопах, для освітлення операційних тощо.
- Завдяки простоті встановлення та надійності ідеально підходить для застосування у сфері розваг.
- Використовується як ефективне освітлення в різних галузях промисловості.
Характеристики:
- Тип лампи: галогенна
- Виготовлення: одноцокольна
- Рефлектор: немає
- Потужність: 150 Вт
- Напруга: 22,8 В
- Цоколь: G6.35
- Термін служби: 600 год
- Колірна температура: 3250 K
- Номінальний світловий потік: 6000 Лм
- Робоче положення: s90
- Розміри спіралі, довжина х діаметр: 6,7 мм x 2,8 мм
- Діаметр: 14 мм
- Довжина: 44 мм
- Країна виробництва: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G6.35 |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 22.8 В |
| Максимальна колірна температура | 3250 К |
| Термін служби ламп | 600 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Діаметр | 14 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенная Osram 64292 XIR 150W 22,8V G6.35, одноцокольная медицинская лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴




