
Лампа галогенна Osram 64615 HLX EFN A1/230 75W 12V GZ6.35, одноцокольна стоматологічна лампа з рефлектором, 50 годин
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64615
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа галогенна Osram 64615 HLX EFN A1/230 75W 12V GZ6.35, одноцокольна стоматологічна лампа з рефлектором, 50 годин
Osram 64615 HLX EFN A1/230 75W 12V GZ6.35 - одноцокольна галогенна лампа потужністю 75 Вт із рефлектором. Тип цоколя — GZ6.35. Колірна температура — 3200 K. Термін експлуатації — 50 годин.
Лампи серії XENOPHOT (HLX) заповнені ксеноном, замість криптону, що дає змогу збільшити світловидатність на 10%, порівнюючи з іншими, що мають такі ж параметри лампами.
Сфери застосування:
- У медицині вона використовується в аналітичній та діагностичній апаратурі, ендоскопах, для освітлення операційних тощо.
- Завдяки простоті встановлення та надійності ідеально підходить для застосування у сфері розваг.
- Використовується як ефективне освітлення в різних галузях промисловості.
Характеристики:
- Тип лампи: галогенна
- Виготовлення: одноцокольна
- Рефлектор: так
- Потужність: 75 Вт
- Напруга: 12 В
- Цоколь: GZ6.35
- Термін служби: 50 год
- Колірна температура: 3200 K
- Робоче положення: p90/p15
- Покриття: дихрове
- Можливість зміни яскравості світла: так
- Діаметр: 51 мм
- Довжина: 42 мм
- Код LIF: A1/230
- Код ANSI: EFN
- Країна виробництва: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GZ6.35 |
| Потужність | 75 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Термін служби ламп | 50 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 мм |
| Діаметр | 51 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа галогенна Osram 64615 HLX EFN A1/230 75W 12V GZ6.35, одноцокольна стоматологічна лампа з рефлектором, 50 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴




