
Лампа бактерицидна ДБ-8 8W G5 Boric Germicidal, ультрафіолетова лампа для знезараження повітря
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90016977
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа бактерицидна ДБ-8 8W G5 Boric Germicidal, ультрафіолетова лампа для знезараження повітря
Лампа бактерицидна ДБ- 8 8W G5 Boric Germicidal
Ультрафіолетові бактерицидні лампи ДБ призначені для використання в УФ-бактерицидних опромінювальних установках для знезараження повітря приміщень, лікувальних установ, бактеріологічних лабораторій, станцій переливання крові, дитячих установ, промислових підприємств; для знезараження питної та мінеральної води, запобігання мікробному забрудненню харчових продуктів, обладнання та тари в харчовій промисловості, у побутових повітрах.
Інструкція з експлуатації:
- Випромінювання цих ламп дуже шкідливе для очей і шкіри. Завжди захищайте свої очі та шкіру від опромінення
- Бактерицидні лампи мають використовуватися тільки в спеціальному обладнанні
- Коли застосовуєте лампи UV-C випромінюванням, дотримуйтеся офіційної інструкції та дотримуйтеся потрібної техніки безпеки
- Максимально допустимий час опромінення (МРЕТ) для цієї довжини хвилі може бути встановлений, наприклад, на рівні 1 хвилина/добу на відстані 30 см
- Бактерицидні лампи виділяють UV-C випромінювання й не мають використовуватися для загального освітлення
Технічні характеристики:
- Тип лампи: 8W G5 Boric Germicidal
- Тип цоколя: G5
- Потужність: 8 Вт
- Термін корисного використання: 2000 год
- Бактерицидний потік: 2,1 Вт
- Діаметр: 16,5 мм
- Довжина: 300 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 2000 годин |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа бактерицидна ДБ-8 8W G5 Delux Boric Germicidal, ультрафіолетова лампа для знезараження повітря |
| Цоколь | G5 |
| Діаметр | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


