
Лампа бактерицидна TUV 8W/G8 Philips T5 G5, ультрафіолетова лампа для стерилізації повітря
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 928001104013
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа бактерицидна TUV 8W/G8 Philips T5 G5, ультрафіолетова лампа для стерилізації повітря
Лампа бактерицидна Philips TUV 8W/G8 T5 G5
Застосування:
- Очищення води
- Знищення бактерій, вірусів, спор та інших мікроорганізмів
- Стерилізація повітря, газів, рідин і поверхонь
- Типова застосування в лікарнях, пекарнях, на молочних і пивоварних заводах
- Знезараження питної води, води в басейнах, систем кондиціювання
- Промислове графічне обладнання
- Флуоресцентні ефекти
- Виявлення мінералів
- Очищення EPROM пам'яті
Інструкція з експлуатації:
- Випромінювання цих ламп дуже шкідливе для очей і шкіри. Завжди захищайте свої очі та шкіру від опромінення
- Бактерицидні лампи мають використовуватися тільки в спеціальному обладнанні
- Коли застосовуєте лампи UV-C випромінюванням, дотримуйтеся офіційної інструкції та дотримуйтеся потрібної техніки безпеки
- Максимально допустимий час опромінення (МРЕТ) для цієї довжини хвилі може бути встановлено, наприклад, на рівні 1 хвилина/добу на відстані 30 см
- Бактерицидні лампи виділяють UV-C випромінювання й не мають використовуватися для загального освітлення
Технічні характеристики:
- Тип лампи: TUV 8W/G8 T5
- Потужність: 8 Вт
- УФ-C випромінювання: 2,4 Вт
- Довжина хвилі спектральної лінії бактерицидного потоку: 253,7 нм
- Термін корисного використання: 11000 год
- Цоколь: G5
- Форма колби: Т5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 10000 годин |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 254 нм |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Лампа бактерицидна TUV 8W/G8 Philips T5 G5, ультрафіолетова лампа для стерилізації повітря |
| Цоколь | G5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴



