
Лампа ультрафіолетова FUL20T8BL люмінесцентна запасна лампа проти комах
485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_129
Лампа ультрафіолетова FUL20T8BL люмінесцентна запасна лампа проти комах
Лампа FUL20T8BL Roger
Спеціальні ультрафіолетові лампи, які використовуються в знищувачів комах і інсектицидних лампах від комах виробляються світовими лідерами Philips, Osram, Sylvania. Ультрафіолетове випромінювання й тепло, що випускається лампами, приваблює будь-які види комах, що літають, водночас спектр (УФ випромінювання А) ламп не впливає на очі людей, які перебувають поруч.
Переваги використання ламп до знищувачів комах |
|
Підходить для різних моделей — лампа для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі — ефективна, компактна, проста й безпечна в застосуванні. |
|
Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сараю, ферми, заводу, фабрики. |
|
Надійне джерело випромінювання — лампа виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. |
|
Доведена ефективність — лампа успішно використовується в побуті, так і на виробництві. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Діаметр трубки | 25 |
| Основні | |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 |
| Термін експлуатації ламп | 3000 час |
| Потужність | 15 Вт |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальна |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель знищувача | KU-15 |
| Призначення | Лампа ультрафиолетовая FUL20T8BL Philips люминесцентная запасная лампа против насекомых |
- Ціна: 485 ₴



