
Лампа ультрафіолетова в плівці 15W/10 BL TL-D Actinic Secura Philips люмінесцентна запасна лампа проти комах
1 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_120
Лампа ультрафіолетова в плівці 15W/10 BL TL-D Actinic Secura Philips люмінесцентна запасна лампа проти комах
Лампа Secura TL-D 15W/10 BL Actinic Philips
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 350-400 нм. У товарній лінійці є лампи різної потужності, від 4 до 40 Вт, різними типами цоколів, а також моделі з внутрішнім відбивачем. Лампи Actinic BL знайшли своє застосування у будь-яких інсектицидних установках, у процесів фотополімеризації та оперативної поліграфії.
Характеристики лампи ультрафіолетовий Secura BL TL-D 15W/10 Actinic Philips |
|
Гарантія безпеки, завдяки тому, що ці лампи практично не виробляють випромінювання в UV-B діапазоні. |
|
Сприяють захисту довкілля, позаяк у них повністю немає свинцю та міститься мінімум ртуті. |
|
Впливає на більшу кількість комах, завдяки тому, що спектр лампи збігається з діапазоном чутливості зору насокоми. |
|
Максимальна ефективність ламп під час використання в процесах фотополімеризації лаку, клею, пластику, пластмаси, а також композитних матеріалів. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 55 В |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 451.6 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Струм споживання | 335 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Призначення | Лампа ультрафиолетовая 15W/10 BL TL-D Actinic Secura Philips люминесцентная запасная лампа против насекомых |
- Ціна: 1 610 ₴




