
Знищувач комах Maltec EGO-02-40W, УФ лампа-знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка
2 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_83
Знищувач комах Maltec EGO-02-40W, УФ лампа-знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка
Знищувач комах Maltec EGO-02-40W
Знищувальна дія відбувається за допомогою електричного розряду, який генерується на решітці, встановленої в прилад. Встановлена в інсектицидну лампу, ультрафіолетова лампа спектра А, приваблює комах своїм світлом, які гинуть, пролітаючи через решітку. У пристрої є спеціальний відсік, у який потрапляють мертві комахи.
Переваги використання знищувача комах Maltec EGO-02-40W |
|
Підходить для домашнього використання — пастка для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі, компактна, проста й безпечна в застосуванні. Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сарай, ферми, заводу, фабрики. Надійний прилад — пастка виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. Доведена ефективність — прилад успішно використовується в побуті, так і на виробництві. Європейська якість виробництва - — це гарантія довгої експлуатації приладу. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Площа дії | 160 кв.м |
| Споживана потужність | 43 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 5000 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації ламп, годинника | 5000 |
| Довжина, мм | 620 |
| Термін експлуатації, років | 8 |
| Призначення | Уничтожитель насекомых Maltec EGO-02-40W, УФ лампа уничтожитель против комаров и мух, инсектицидная ловушка |
- Ціна: 2 610 ₴



