
Пастка проти комарів KL-40 3х18W Philips, УФ лампа-знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка проти мошок
4 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_75
Пастка проти комарів KL-40 3х18W Philips, УФ лампа-знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка проти мошок
Пастка для комах KL-40 18W Philips
Знищувальна дія відбувається за допомогою електричного розряду, який генерується на решітці, встановленої в прилад. Встановлена в інсектицидну лампу, ультрафіолетова лампа спектра А, приваблює комах своїм світлом, які гинуть, пролітаючи через решітку. У пристрої є спеціальний відсік, у який потрапляють мертві комахи.
Переваги використання знищувача комах із лампами Philips |
|
Підходить для домашнього використання — пастка для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі, компактна, проста й безпечна в застосуванні. |
|
Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сарай, ферми, заводу, фабрики. |
|
Надійний прилад — пастка виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. |
|
Доведена ефективність — прилад успішно використовується в побуті, так і на виробництві. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Площа дії | 250 кв.м |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 645 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Ресурс лампи | 9000 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Інсектицидні лампи | Лампи в комплекті серії Actinic bl Philips, Польща |
| Напруга розряду | 3000 В |
| Призначення | Ловушка от комаров KL-40 3х18W Philips, УФ лампа уничтожитель против комаров и мух, инсектицидная ловушка против мошек |
- Ціна: 4 720 ₴



