
Знищувач комах Maltec 2x15W Польща, УФ лампа-знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка
2 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_64
Знищувач комах Maltec 2x15W Польща, УФ лампа-знищувач проти комарів і мух, інсектицидна пастка
Пастка для комах Maltec 2x15W
Знищувальна дія відбувається за допомогою електричного розряду, який генерується на решітці, встановленої в прилад. Встановлена в інсектицидну лампу, ультрафіолетова лампа спектра А, приваблює комах своїм світлом, які гинуть, пролітаючи через решітку. У пристрої є спеціальний відсік, у який потрапляють мертві комахи.
Переваги використання знищувача комах Maltec |
|
Підходить для домашнього використання — пастка для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі, компактна, проста й безпечна в застосуванні. Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сарай, ферми, заводу, фабрики. Надійний прилад — пастка виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. Доведена ефективність — прилад успішно використовується в побуті, так і на виробництві. Європейська якість виробництва - — це гарантія довгої експлуатації приладу. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Площа дії | 130 кв.м |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 5000 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації, років | 8 |
| Призначення | Уничтожитель насекомых Maltec 2x15W Польша, УФ лампа уничтожитель против комаров и мух, инсектицидная ловушка |
- Ціна: 2 310 ₴


