
Лампа люмінесцентна для м'яса Osram Natura L 58W/76 150 см, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин
430 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00_56
Лампа люмінесцентна для м'яса Osram Natura L 58W/76 150 см, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин

Лампа люмінесцентна L58W/76/Natura T8 Osram
Трубчасті люмінесцентні лампи, завдяки своїй особливій квітковості 76, використовуються для освітлення харчових продуктів, допомагаючи досягти кращого представлення товарів. Особливий спектр, який випромінюють ці лампи, надають м'ясним, ковбасним, хлібобулочним та іншим продуктам свіжого й апетитного вигляду, водночас не вводячи в оману покупців, усуваючи ефект прикрашування.
Відмітні характеристики лампи люмінесцентний L58W/76 Natura Osram |
|
Широке застосування в харчовій галузі (в різних магазинах, супермаркетах, пекарнях, м'ясопереробних підприємствах тощо) |
|
Довгий термін експлуатації, складник до 20 000 годин за наявності ЕПРА. |
|
Вкладка на захист довкілля, завдяки максимально низькому вмісту ртуті. |
|
Спеціальний спектр 76, випромінюваний лампами приємний і не шкідливий для очей. А якісний люмінофор забезпечує різноманітність відтінків світла.
|
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 58 Вт |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світлова видатність | 49 лм/Вт |
| Світловий потік | 2850 |
| Діаметр трубки | 26 |
| Призначення | Лампа люмінесцентна для м'яса Osram Natura L 58W/76 150 см, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин |
| Основні атрибути | |
| Тип | Лампа |
- Ціна: 430 ₴






