
Лампа лінійна КГТ 380-3300 П8/18, інфрачервона галогенна лампа термовипромінювач для сушіння та нагрівання
760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_46
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа лінійна КГТ 380-3300 П8/18, інфрачервона галогенна лампа термовипромінювач для сушіння та нагрівання

Лампа тепловипромінювач КГТ 380-3300 П8/18
Кварцові галогенні теплові лампи типу КГТ — це джерела випромінювання в зоні інфрачервоного спектра (ІК), що вирізняються високою ефективністю, широким потужним діапазоном, що настали своє застосування в різних технологічних процесах. На цей момент є велика кількість вироблених типорозмірів.
Відмітні характеристики тепловипромінювача КГТ 380-3300 П8/18 |
|
Широко використовуються у технологічних процесах, пов'язаних із сушаркою, нагріванням, полімеризацією, видуванням ПЕТ та ін. |
|
Характеризуються високим ККД, оскільки понад 85% споживаної енергії перетворюється на інфрачервоне випромінювання. |
|
Висока адаптивність під час монтажу завдяки різноманітності типорозмірів і потужностей. |
|
Тривалий термін експлуатації, завдяки використанню кварцового скла та якісної нитки накала.
|
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Потужність | 3300 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2600 К |
| Максимальна колірна температура | 2600 К |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 768 мм |
| Діаметр трубки | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кріпильна довжина — КД, мм | 768 |
| Цоколь | П14/63 |
| Напруга, V | 380 |
| Призначення | Лампа линейная КГТ 380-3300 П8/18, инфракрасная галогенная лампа термоизлучетель для сушки и нагрева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴







