
Лампа люмінесцентна для м'яса Osram Natura L 18W/76 59 см, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин
390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00_43
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа люмінесцентна для м'яса Osram Natura L 18W/76 59 см, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин

Лампа люмінесцентна Osram
Natura L18W/76
Люмінесцентна лампа має правильний спектр і ефектно підкреслює колір товарів і продуктів на вітрині. Червоне м'ясо, ковбасні вироби та інші продукти мають більш соковитий, привабливий вигляд.
|
Більше уваги до ваших товарів гарантовано! Властивості лампи |
|
Чудове рішення для магазинів, торгових центрів, роздрібних точок на ринках. |
|
Правильний спектр випромінювання, який не спотворює реальний колір продукції на вітрині. |
|
Німецька якість ресурсу лампи становить 18 000 годин безперервної роботи. |
|
Економія електрики — потужність лампи всього 15 W, що набагато менше від звичайних ламп розжарювання. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 18 Вт |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світлова видатність | 42 лм/Вт |
| Світловий потік | 750 |
| Діаметр трубки | 26 |
| Призначення | Лампа люмінесцентна для м'яса Osram Natura L 18W/76 59 см, трубчаста лампа для м'ясних і рибних вітрин |
| Основні атрибути | |
| Тип | Лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




