
Фітолампа 36W/77 Fluora Osram 120 см люмінесцентна лампа для вирощування рослин, квітів
340 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00_42
Фітолампа 36W/77 Fluora Osram 120 см люмінесцентна лампа для вирощування рослин, квітів
Лампа 36W/77 Fluora T8 Osram
Трубчасті люмінесцентні лампи Osram Fluora призначені для стимулювання фітобіологічних процесів у рослинах (квіту, розсади, вазонів, дерев, зелених стін тощо) завдяки збільшеній долині та червоній зоні спектра. Випромінюване ними спеціальне світло сприяє росту рослин, а також придатний для підсвічування акваріумів. Загалом ці фітолампи застосовуються там, де немає природного освітлення рослин (у домашніх умовах, офісах, магазинах, ресторанах).
Відмітні характеристики лампи люмінесцентний 36W/77 Fluora Osram |
|
Збільшена світловидатність заданої потужності освітленість збільшена вп'ятеро, порівнюючи з лампою розжарювання. |
|
Довгий термін експлуатації, , а саме, до 13 000 годин за наявності належної якості електроживлення й пускової апаратури. |
|
Отримання необхідного спектра освітленості завдяки високій якості люмінофора. |
|
Спеціальний спектр 77, який випромінює лампа, не дратує очі завдяки розсіяному світлу. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Термін служби | 13000 годин |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Довжина | 1200 мм |
| Цоколь | G13 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Штир |
| Діаметр | 26 мм |
| Термін експлуатації ламп | 13000 час |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Світлова видатність | 39 лм/Вт |
| Потужність | 36 Вт |
| Діаметр трубки | 26 |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Робоче положення | Універсальна |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Рефлектор | Немає |
| Призначення | Фітолампа 36W/77 Fluora Osram 120 см світлодіодна лампа для вирощування рослин, квітів |
- Ціна: 340 ₴






