
Лампа УФ 8W/10 Actinic BL TL Philips, люмінесцентна запасна лампа для сушіння та поліграфії, лампочка полімеризації
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_36
Лампа УФ 8W/10 Actinic BL TL Philips, люмінесцентна запасна лампа для сушіння та поліграфії, лампочка полімеризації
Лампа TL 8W/10 BL Actinic Philips
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 350-400 нм. У товарній лінійці є лампи різної потужності, від 4 до 40 Вт, різними типами цоколів, а також моделі з внутрішнім відбивачем. Лампи Actinic BL знайшли своє застосування у будь-яких інсектицидних установках, у процесів фотополімеризації та оперативної поліграфії.
Застосовуються в:
- Пастка для комах
- Косметології для сушіння гелів, лаків
- Стоматології
- Виробництво друкованих плат
- Криміналістику для проведення експертиз
- Банківській сфері для контролю автентичності банкнот
Характеристики лампи ультрафіолетовий BL TL 8W/10 Actinic Philips |
|
Гарантія безпеки, завдяки тому, що ці лампи практично не виробляють випромінювання в UV-B діапазоні. |
|
Сприяють захисту довкілля, позаяк у них повністю немає свинцю та міститься мінімум ртуті. |
|
Впливає на більшу кількість комах, завдяки тому, що спектр лампи збігається з діапазоном чутливості зору насокоми. |
|
Максимальна ефективність ламп під час використання в процесах фотополімеризації лаку, клею, пластику, пластмаси, а також композитних матеріалів. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 56 В |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 302.5 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Струм споживання | 145 |
| Діаметр трубки | 16 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Призначення | Лампа УФ 8W/10 Actinic BL TL Philips, люминисцентная запасная лампа для сушки и полиграфии, лампочка полимеризации |
- Ціна: 500 ₴




