
Лампа ультрафіолетова FUL40T8BL/305 люмінесцентна запасна лампа проти комах
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_16
Лампа ультрафіолетова FUL40T8BL/305 люмінесцентна запасна лампа проти комах
Лампа інсектицидна FUL40T8BL/305
Спеціальні ультрафіолетові лампи, які використовуються в знищувачів комах і інсектицидних лампах від комах виробляються світовими лідерами Philips, Osram, Sylvania. Ультрафіолетове випромінювання й тепло, що випускається лампами, приваблює будь-які види комах, що літають, водночас спектр (УФ випромінювання А) ламп не впливає на очі людей, які перебувають поруч.
Переваги використання ламп до знищувачів комах |
|
Підходить для різних моделей — лампа для комах: комарів, мух, мошки, ос, молі — ефективна, компактна, проста й безпечна в застосуванні. |
|
Ефективна від комах — застосовується для дому, дачі, офісу, складу, сараю, ферми, заводу, фабрики. |
|
Надійне джерело випромінювання — лампа виготовлена з урахуванням усіх вимог і стандартів якості. |
|
Доведена ефективність — лампа успішно використовується в побуті, так і на виробництві. |
![]() |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Штир |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Потужність | 40 Вт |
| Діаметр трубки | 25 |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Модель знищувача | HR-80, Katlan 80 |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Робоче положення | Універсальна |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 |
| Рефлектор | Немає |
| Призначення | Лампа ультрафиолетовая FUL40T8BL/305 Philips люминесцентная запасная лампа против насекомых |
- Ціна: 560 ₴





