
Лампа лінійна КГТ 220-1000-1 П8/18, 300мм інфрачервона галогенна лампа термовипромінювач для сушіння та нагрівання
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00_4
+380 (66) 045-84-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа лінійна КГТ 220-1000-1 П8/18, 300 мм інфрачервона галогенна лампа термовипромінювач для сушіння та нагрівання

Лампа тепловипромінювач КГТ 230-1000-1
Кварцові галогенні теплові лампи типу КГТ — це джерела випромінювання в зоні інфрачервоного спектра (ІК), що вирізняються високою ефективністю, широким потужним діапазоном, що настали своє застосування в різних технологічних процесах. На цей момент є велика кількість вироблених типорозмірів.
Відмітні характеристики тепловипромінювача КГТ 220-1000-1 |
|
Широко використовуються у технологічних процесах, пов'язаних із сушаркою, нагріванням, полімеризацією, видуванням ПЕТ та ін. |
|
Характеризуються високим ККД, оскільки понад 85% споживаної енергії перетворюється на інфрачервоне випромінювання. |
|
Висока адаптивність під час монтажу завдяки різноманітності типорозмірів і потужностей. |
|
Тривалий термін експлуатації, завдяки використанню кварцового скла та якісної нитки накала. |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Максимальна колірна температура | 2500 К |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 372 мм |
| Діаметр трубки | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кріпильна довжина — КД, мм | 372 |
| Цоколь | П8/18 |
| Призначення | Лампа линейная КГТ 220-1000-1, инфракрасная галогенная лампа термоизлучетель для сушки и нагрева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴






